Uherský Brod

Katolická základní škola

+ Přátelství a bezpečné místo pro Vaše děti +

Co se u nás děje

Aktuality školy

Zápis do 1. třídy

Ve čtvrtek 11.dubna 2024 proběhl na naší škole zápis do první třídy pro školní rok 2024/2025.Výsledky zápisu jsou k nahlédnutí...

Číst více

Plánujeme

Kalendář akcí

Podívejte se na kalendář našich akcí a buďte v obraze. Zajímá vás, co všechno se dělo v minulých dnech? Na našem facebooku školy najdete vše potřebné.

Přečtěte si

O naší škole

Proč naše škola?

Nabízíme vám a vašim dětem rodinné školní prostředí, individuální přístup pedagogů. Dále také výuku čtení genetickou metodou v 1. ročníku, tří světových jazyků, osobnostní rozvoj a prostor pro komunikaci. Nechybí ani školní družina, bohatá nabídka mimoškolních činností a dětský folklorní soubor Holúbek.

Rádi vám odpovíme

Napište nám

Máte nějaký dotaz, prosbu či připomínku?
Napište nám, rádi si s vámi o všem popovídáme.

Odpovědi na

Časté otázky

Škola je otevřena všem dětem bez rozdílu vyznání, jejichž rodiče souhlasí s katolickou výchovou. V systému škol nabízí kvalitní výuky. Ta se projevuje nejen úspěšností žáků při soutěžích a přijetím na další vybrané studium, ale také materiálním zabezpečením, které odpovídá požadavkům dnešní doby.

Ano, máme 1. i 2. stupeň základní školy.

Ano, přestoupit žák může i v průběhu roku. O přestup žáka na KZŠ musí zákonní zástupci požádat ředitelku školy.  K přestupu je nutné vytisknout a vyplnit formuláře. Více informací v sekci Přestup žáka na KZŠ

Všem moc děkujeme za podporu

Naše projekty

Přejít nahoru